Україна
Каталог   /   Дитячі товари й іграшки   /   Прогулянки й дитяча кімната   /   Дитячі автокрісла

Порівняння Britax Romer Evolvafix vs Britax Romer Advansafix M i-Size

Додати до порівняння
Britax Romer Evolvafix
Britax Romer Advansafix M i-Size
Britax Romer EvolvafixBritax Romer Advansafix M i-Size
Порівняти ціни 53Порівняти ціни 36
ТОП продавці
Головне
Технологія Secure Guard за рахунок додаткової точки кріплення штатного ременя безпеки зменшує до 35% силу удару в область тазу і живота. Додаткова система бічного захисту.
Технологія захисту області живота SecureGuard
Вагова група
1 (9 – 18 кг)
2 (15 – 25 кг)
3 (22 – 36 кг)
1 (9 – 18 кг)
2 (15 – 25 кг)
3 (22 – 36 кг)
i-Size
Вікова група
8 – 48 місяців
3 – 7 років
6 – 12 років
8 – 48 місяців
3 – 7 років
6 – 12 років
Кріплення
ременем безпеки
ISOFIX
 
 
ISOFIX
ніжка упору в підлогу
Розміщення
по ходу руху
по ходу руху
Регулювання
 
висоти підголівника
висоти ременів
нахилу спинки /3 положення/
висоти підголівника
висоти ременів /6 положень/
Оснащення
знімний чохол
анатомічна подушка
знімний чохол
анатомічна подушка
Тип ременівп'ятиточковіп'ятиточкові
Вага9.8 кг11 кг
Країна походження брендуНімеччинаНімеччина
Колір корпусу
Дата додавання на E-Katalogчервень 2023лютий 2021

i-Size

Відповідність автокрісла вимогам європейського стандарту безпеки i-Size (ECE R129). У рамках цього стандарту передбачається класифікація дитячих автокрісел за зростанням та віком дитини, а не за вагою (як було раніше). Також обов'язковою умовою є кріплення утримуючого пристрою за допомогою системи Isofix (див. «Кріплення Isofix»). Відповідно до вимог i-Size, автокрісла повинні бути встановлені проти ходу руху транспортного засобу до 15-місячного віку дитини або досягнення ним зростання від 105 см. Усі автокрісла із сертифікацією i-Size обов'язково повинні проходити випробування на бічний удар. Крісла та автомобілі, що відповідають вимогам стандарту, мають маркування i-Size, яке підтверджує їхню повну сумісність.

Кріплення

Ременем безпеки. Кріплення за допомогою штатного ременя безпеки автомобіля. У кріслах вагової групи 0, 0+ і 1 таким чином кріпиться тільки крісло; безпека дитини забезпечують власні ремені крісла. У вагових групах 2 і 3 ремінь автомобіля і служить для кріплення крісла, і для фіксації самого дитини.

Якірний ремінь. Додатковий ремінь для підвищення надійності фіксації, застосовуваний в кріслах з системами Isofix і Latch (див. нижче). Одним кінцем такий ремінь кріпиться до верхньої частини спинки, іншим — до спеціальної скоби, встановленої в підлозі автомобіля за сидінням або в багажнику. За рахунок такого кріплення знижується ймовірність того, що при різкому гальмуванні або фронтальному ударі крісло «клюне носом», і підвищується загальна безпека маленького пасажира.

Ніжка упору в підлогу. Додаткове кріплення у вигляді упору, що йде від нижньої частини автокрісла до підлоги машини. За призначенням аналогічно описаному вище якірного ременя: підвищує надійність установки крісла і знижує ризик «кивка» при різкій зупинці машини. Найчастіше застосовується із системою кріплення Isofix.

ISOFIX. Система кріплення дитячих автокрісел ваговій категорії до 18 кг, застосовується в основному в авто європейських виробників. Крісло при такій установці кріпиться на два замки в задній нижній частині, іноді передбачає...ться додаткове кріплення зверху і/або знизу; специфіка кріплення така, що неправильно встановити на нього крісло неможливо. Для використання Isofix автомобіль повинен бути оснащений відповідними скобами, однак навіть при їх відсутності такі крісла зазвичай можна надійно закріпити за допомогою штатного ременя безпеки — хоча такий варіант не зовсім виправданий з точки зору вартості, оскільки крісла з системою Isofix досить дороги.

LATCH. Система кріплення, аналогічна Isofix. Застосовується в основному в американських автомобілях і, відповідно, в автокріслах американських виробників. Штатне кріплення здійснюється за трьома точками — дві в нижній частині крісла і одна у верхній — таким чином, що неправильна установка крісла виключається. Подібно Isofix, крісла з Latch також допускають кріплення за допомогою звичайного ременя безпеки авто.

Регулювання

Регулювання нахилу спинки. Можливість регулювання нахилу спинки автокрісла. У різних вагових групах цей момент вирішується по різному. У групах 0+ і 1 (і проміжних 0/1 і 1/2) відносно нерухомого підстави нахиляється не спинка, а всі крісло, а в групах 2 і 2/3 нахиляється тільки спинка. Можливість регулювання нахилу спинки має велике значення в тому випадку, якщо дитина тривалий час перебуває в машині – нахиливши спинку, можна дати йому можливість поспати або відпочити.

Регулювання висоти підголівника. За вимогами безпеки необхідно, щоб голова дитини височіла над підголівником не більш, ніж на третину, тому по мірі росту дитини виникає необхідність піднімати підголівник.

Регулювання висоти ременів. Можливість регулювання висоти власних ременів автокрісла – така необхідність виникає по мірі росту дитини.

Регулювання ширини спинки. Можливість регулювати ширину спинки дозволяє оптимально підлаштувати автокрісло не тільки під постійно змінюється зростання, але і під комплекцію дитини.

Горизонтальне положення спинки. Розташування спинки автокрісла горизонтально. Горизонтальне положення є оптимальним для дітей віком до пів року, оскільки дозволяє уникнути зайвого навантаження на хребет, тому таку функцію зазвичай мають крісла групи 0.

Знімна спинка. Можливість цілком зняти спинку автокрісла і встановити на сидіння автомобіля тільки саме сидіння крісла. Ця функція розширює можливості крісла: його можна використовувати як за прямим призначенням, зі спинкою, так і в ролі бустера (докладніше про бустерах див. «Вагова група — 3»).

Повротоная система. Система повороту крісла відносно нерухомо закріпленого підстави. Це робить висадку і посадку дитини більш зручною: на час цих дій можна розвернути крісло обличчям до дверей автомобіля, а на час руху — встановити в «робочий стан» за або проти напряму руху.
Динаміка цін
Britax Romer Evolvafix часто порівнюють